Ogłoszenie

Korzystając ze styli oferowanych przez serwis styles.pun.pl, jesteś zobowiązany do umieszczenia któregokolwiek bannera stąd.

Proszę cierpliwie czekać na wykonanie zleceń.
Trwają prace nad Naruto Full Style.

Partnerzy


#1 2014-08-20 21:43:10

roma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-17
Punktów :   

Co się daje na zewnątrz

Witam wszystkich. Chcemy wykończyć taras. Do tej pory mieliśmy po prostu wylany beton, jednak teraz trzeba by było położyć coś bardziej solidnego. Nie mam jednak pomysłu co się daje na takie tarasy, choć przeglądałam miliony aranżacji to zwracałam uwagę głównie na meble ogrodowe.   No dobra oglądając pierwsza myśl jaka mi przychodziła - "drewno", ale czy taki materiał jest nietrwały (działanie wody, opady śniegu). Są ponoć jeszcze jakies deski co wyglądają jak drewno a tak naprawdę są z plastiku... No ale plastik? Jakoś średnio to do mnie przemawia. Trzecia możliwość to płytki, ale takie twardsze od tych zwykłych "domowych", coś takiego - http://www.kwadroceramika.com/pl/produk … techniczne. Tylko czy to nie popęka przy -30? Taras jest niewielkich rozmiarów, mieści się tam stolik i dwa krzesła oraz posłanie dla psa, no ale wiecie, nie chce dwa razy robić tego samego, dlatego wolę zapytać co i jak. Już nie raz dostałam na innych forach wartościowe informacje, więc wiem że to najlepszy sposób żeby pozyskać wiedzę. Pozdrawiam serdecznie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kosmetologia2010w1.pun.pl www.mohuni61.pun.pl www.narutoyoyo.pun.pl www.fpmgr.pun.pl www.importtuning.pun.pl