Ogłoszenie

Korzystając ze styli oferowanych przez serwis styles.pun.pl, jesteś zobowiązany do umieszczenia któregokolwiek bannera stąd.

Proszę cierpliwie czekać na wykonanie zleceń.
Trwają prace nad Naruto Full Style.

Partnerzy


#1 2015-04-25 13:01:25

roma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-17
Punktów :   

Dylematy

Witajcie. Mam nadzieję, że na form są jakieś Panie, które będą mi umiały doradzić. Niedługo wybieram się na ważną uroczystość i mam problem z doborem butów. Na wysokich szpilkach czuję się niepewnie, dodatkowo chyba mój chód w tychże butach nie wygląda zbyt ładnie. Zastanawiam się więc nad takimi butami http://www.eobuwie.com.pl/damskie/klapk … turny.html tzw, koturnami. Przyznam szczerze - nie byłam nigdy ich fanką. Wydawało mi się, że do mnie po prostu nie pasują. Teraz jednak zmieniłam zdanie, bo po trosze nie mam wyjścia. Zastanawiam się jednak czy będą pasowały do eleganckiej sukienki (kojarzą mi się z typowo letnimi, luźnymi stylizacjami)? Czy jednak się przełamać i kupić szpilki? Nie znam się z bardzo na modzie  anie chciałabym "dać plamy" bo to dosyć ważna dla mnie impreza. Proszę o radę!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoyoyo.pun.pl www.mohuni61.pun.pl www.importtuning.pun.pl www.kosmetologia2010w1.pun.pl www.cdarkcrusade.pun.pl