Ogłoszenie

Korzystając ze styli oferowanych przez serwis styles.pun.pl, jesteś zobowiązany do umieszczenia któregokolwiek bannera stąd.

Proszę cierpliwie czekać na wykonanie zleceń.
Trwają prace nad Naruto Full Style.

Partnerzy


#1 2015-10-16 21:10:36

roma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-17
Punktów :   

kursy na zaopatrzeniowca

W pośredniaku czytałam ogłoszenie w sprawie naboru na kurs zaopatrzeniowca. Program kursu obejmował :
1 Jak robić zakupy produktów
2 Elementarna wiedza o gospodarce magazynowej
3 Na czym polega prowadzenie dokumentacji
4 Na czym polega prowadzenie magazynu podręcznego
5 Jak wygląda kontrola wewnętrzna i zewnętrzna
6 Jak przeprowadzać inwentaryzację
7 Na czym polega odpowiedzialność służbowa i materialna
8 Jak powinna wyglądać dokumentacja przekazywania mienia.
Poszukałem podręcznika ze szkoły średniej z czasów komuny i znalazłem podstawowe funkcje zaopatrzeniowca. Widać że organizator kursu czytał ten podręcznik.
Pomyśleć że już 13 lat temu Marketplanet stworzył platformę zakupową OnePlace http://www.marketplanet.pl/ . To nowoczesny produkt - autorskie rozwiązanie klasy Enterprise, które usprawnia pracę działu zaopatrzenia w znacznym stopniu. Przepływ informacji z księgowością i działem rozliczeń jest automatyczny. Funkcje kontrolne dotyczą każdej fazy zamówienia, a certyfikowana baza dostawców ułatwia składanie zamówień, aukcji, czy przetargów. Czynnik ludzki ograniczony do minimum, oczywiście w firmach które nie chcą celebrować pracy, tylko uzyskiwać wymierne efekty.

Ostatnio edytowany przez roma (2015-10-16 21:12:11)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psieranczo.pun.pl www.ashamani.pun.pl www.lorien.pun.pl www.kadry.pun.pl www.podlesie.pun.pl