Ogłoszenie

Korzystając ze styli oferowanych przez serwis styles.pun.pl, jesteś zobowiązany do umieszczenia któregokolwiek bannera stąd.

Proszę cierpliwie czekać na wykonanie zleceń.
Trwają prace nad Naruto Full Style.

Partnerzy


#1 2014-12-06 21:12:39

pomello

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-25
Punktów :   

Cieniowane, krótkie włosy

Witajcie. Od lat chodzę do tej samej fryzjerki. Zawsze byłam zadowolona z jej usług, głównie dlatego, że słucha tego co mówię, stara się mnie zrozumieć. Mam z nią jednak taki "problem" że zawsze namawia mnie na jeden określony typ fryzury, na który jeszcze nigdy się nie zgodziłam. Mam włosy półdługie, dobrze się w nich czuję, jednak mojej fryzjerce po głowie chodzi coś takiego:
http://www.jeanlouisdavid.pl/content/uploads/2013/03/sem13_streetstyle_BlondBlanc_miniature-196x142.jpg
fot. http://www.jeanlouisdavid.pl/po-co-cieniowac-wlosy/
Znamy się już tak długo, że takie namawianie nie jest dla mnie czymś negatywnym, ale jest to o tyle "szkodliwe" że powoli (bardzo powoli) skłaniam się ku jej namowom. Co jednak - jak będę się czuła w nowej fryzurze fatalnie? Włosy do obecnej długości pewnie będą rosły z dwa lata albo i dłużej? Czy się do niej (mimowolnie rzecz jasna ) nie uprzedzę? Jak sprawdzić wcześniej czy będzie to dobry wybór? Jest w ogóle jakiś sposób? Kupić perukę?

Offline

 

#2 2015-03-03 22:42:06

luiza741

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-03
Punktów :   

Re: Cieniowane, krótkie włosy

Włosy nie ręka - odrosną Ja bym zaryzykowała bo fryzurka jest naprawdę fajna. Pytanie tylko jak będziesz się czuła w tych włosach i czy fryzjerka jest na tyle doświadczona by taką fryzurę wykonać... Nie myślałaś by iść z tym do jakiegoś profesjonalnego salonu? Z tego co wiem fryzjer w Poznaniu robi takie cuda na głowie ale nie wiem skąd jesteś i czy ci się opłaca przyjeżdżać. Przemyśl sobie na spokojnie zmianę fryzury bo skoro w obecnej czujesz sie dobrze to później możesz żałować.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.microrc.pun.pl www.shinobizone.pun.pl www.xhogwartx.pun.pl www.fiz2011.pun.pl www.narutotown.pun.pl